Rozwód a upadłość konsumencka - Bankrutem jestem

Kinga Gawor

radca prawny

Prowadzę własną kancelarię GAWOR Kancelaria Prawna z oddziałami w Krakowie, Warszawie i Katowicach, w której jedną z głównych specjalizacji jest upadłość konsumencka. [Więcej]

Skontaktuj się

Rozwód a upadłość konsumencka

Kinga Gawor26 kwietnia 2021Komentarze (0)

 

upadłość konsumencka a rozwód

fot. pixabay

 

 

 

 

 

 

Rozwód a upadłość konsumencka

Dzisiejszy wpis dotyczy kwestii rozwód a upadłość konsumencka. Duże problemy finansowe małżonka często są przyczyną rozkładu pożycia małżeńskiego. W efekcie niewypłacalność małżonka może prowadzić do rozwodu. Stąd upadłość konsumencka i rozwód nierzadko idą w parze. Tę niechlubną zależność potwierdza wielu klientów mojej kancelarii.

Zainteresował Państwa ten temat? Zapraszam do zapoznania się z tematami:

Rozdzielność majątkowa, Rozwód adwokat Warszawa, rozdzielność majątkowa powstała w wyniku rozwodu, Bezskuteczność ustanowienia rozdzielności, Uprawnienie rozwiedzionego małżonka.

Rozwody Warszawa

Moja kancelaria zajmuje się także prowadzeniem spraw rozwodowych klientów w miastach Warszawa, Kraków, Katowice. Są sytuacje, gdy klient zleca mi sporządzenie wniosku o upadłość konsumencką, jak i sporządzenie pozwu o rozwód lub sporządzenie odpowiedzi na pozew o rozwód.

 

#rozwód prawnik warszawa

#radca prawny do spraw rozwodowych warszawa, radca prawny rozwody warszawa

#adwokaci rozwody warszawa #dobry adwokat rozwodowy warszawa

#dobry adwokat warszawa rozwód

#dobry prawnik od rozwodów warszawa #prawnicy rozwodowi warszawa

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/bankrute/domains/bankrutemjestem.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_189/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GAWOR KANCELARIA PRAWNA Kinga Gawor Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest GAWOR KANCELARIA PRAWNA Kinga Gawor z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@gaworkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: