O blogu - Bankrutem jestem

Kinga Gawor

radca prawny

Prowadzę własną kancelarię GAWOR Kancelaria Prawna z oddziałami w Krakowie, Warszawie i Katowicach, w której jedną z głównych specjalizacji jest upadłość konsumencka. [Więcej]

Skontaktuj się

O blogu

Witaj na moim blogu;)

Po co piszę?  blog bankrutemjestem

Piszę bloga, aby podzielić się z Tobą praktycznymi radami z zakresu upadłości konsumenckiej, które wynikają bezpośrednio z mojej praktyki zawodowej. Wiesz, prowadzenie bloga daje mi wiele frajdy i spełnienia. Mam nadzieję, że Ty z równą przyjemnością będziesz nawigował po moich wpisach.

Do kogo piszę? 

Piszę głównie do byłych przedsiębiorców, byłych prezesów spółek z o.o. oraz wspólników spółek, którzy rozważają ogłoszenie upadłości konsumenckiej celem uzyskania oddłużenia. Byli przedsiębiorcy mają zwykle znaczne długi, jeszcze z czasów, gdy prowadzili działalność gospodarczą (m.in. długi wobec ZUS, US, banków i kontrahentów).

Piszę także do wszystkich innych dłużników niewypłacalnych – osób fizycznych posiadających wyłącznie długi o charakterze konsumenckim, np. z tytułu kredytów bankowych, pożyczek chwilówkowych, długów u operatorów telefonii komórkowej itp. Wiele, bowiem moich wpisów dotyczy instytucji upadłości konsumenckiej w ogólności. A więc niezależnie od tego, czy szukasz informacji na temat tego, jak skutecznie napisać wniosek o upadłość konsumencką , czy też odpowiedzi na pytanie, ile trwa postępowanie o ogłoszenie upadłości – na moim blogu uzyskasz interesujące Cię informacje.

Jaki jest cel bloga? blog bankrutemjestem

Ideą mojego bloga jest przybliżenie tematyki upadłości konsumenckiej w sposób prosty i zrozumiały dla przeciętnego Kowalskiego. Obiecuję unikać żargonu prawniczego;)

Moja misja?

Moją misją jest propagować świadomość społeczeństwa nt. upadłości konsumenckiej. Bo z każdej sytuacji jest wyjście…

Po co to czytać? blog bankrutemjestem

Jeżeli trudno Ci odnaleźć się w nowych okolicznościach związanych z niewypłacalnością, na moim blogu znajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Moje wpisy pozwolą Ci w sposób spokojny i świadomy zapoznać się z  procedurą upadłościową i uzyskać upragnione oddłużenie.

Jeżeli uważasz, że powinnam poruszyć jakiś temat, który Cię szczególnie emocjonuje, proszę zostaw komentarz pod wpisem.

Jednakże, jeżeli chciałbyś uzyskać ode mnie poradę w swojej indywidualnej sprawie – napisz do mnie maila z prośbą o wycenę porady – biuro@gaworkancelaria.pl.

Zaznaczam, że na blogu nie udzielam porad w indywidualnych sprawach. Blog nie zastąpi Ci indywidualnej konsultacji ws. upadłości konsumenckiej.

Czytaj więcej: Upadłość konsumencka sukcesy

Zapraszam Ciebie na mój kanał na Youtube.

Zapraszam Ciebie również na stronę mojej kancelarii gaworkancelaria.pl, a w razie potrzeby do umówienia konsultacji.

*****