Upadłość konsumencka panaceum na koronawirusa - Bankrutem jestem

Kinga Gawor

radca prawny

Prowadzę własną kancelarię GAWOR Kancelaria Prawna z oddziałami w Krakowie, Warszawie i Katowicach, w której jedną z głównych specjalizacji jest upadłość konsumencka. [Więcej]

Skontaktuj się

Upadłość konsumencka panaceum na koronawirusa

Kinga Gawor27 kwietnia 20203 komentarze

Koronawirus wydaje się być wszechobecny. Nie ma sfery w naszym życiu, której by nie dotknął. Czy upadłość konsumencka może być odpowiedzią na konornawirusa? Dzisiaj ukazał się mój kolejny artykuł w Gazecie Krakowskiej. Poruszam w nim podstawowe kwestie związane z upadłością konsumencką. Wyjaśniam m.in. dlaczego pandemia ułatwi Ci ogłoszenie  upadłości konsumenckiej. Zapraszam do lektury;)

 

koronawirus upadłość konsumencka

Kinga Gawor
pozdrawiam radca pr. Kinga Gawor

Jeżeli mój artykuł był dla Ciebie przydatny, proszę kliknij „Lubię to” lub polub stronę naszej Kancelarii na facebooku (https://www.facebook.com/GaworKancelariaPrawna/)
Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie zachęta do częstszego pisania.

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Martyna 1 października, 2020 o 13:35

Pandemia miała ogromny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Wiele z nich, zwłaszcza tych mniejszych, niestety było zmuszonych do ogłoszenia bankructwa i zaprzestania działalności, co jest ogromną stratą do przedsiębiorców.

Odpowiedz

Magda 12 stycznia, 2021 o 11:10

Szanowna Pani Mecenas!

Bank wypowiedział umowę kredytową. Aktualnie toczy się postępowanie sądowe o wydanie nakazu zapłaty. Czy można złożyć już wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej czy muszę czekać aż postępowanie sądowe się zakończy?

Odpowiedz

Kinga Gawor 12 stycznia, 2021 o 11:26

Pani Magdo, może Pani już składać wniosek o upadłość konsumencką.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez GAWOR KANCELARIA PRAWNA Kinga Gawor Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest GAWOR KANCELARIA PRAWNA Kinga Gawor z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@gaworkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: