O blogu - Bankrutem jestem

Kinga Gawor

radca prawny

Prowadzę własną kancelarię GAWOR Kancelaria Prawna z oddziałami w Krakowie, Warszawie i Katowicach, w której jedną z głównych specjalizacji jest upadłość konsumencka. [Więcej]

Skontaktuj się

O blogu

Witaj na moim blogu;)

Po co piszę?

Piszę bloga, aby podzielić się z Tobą praktycznymi radami z zakresu upadłości konsumenckiej, które wynikają bezpośrednio z mojej praktyki zawodowej. Wiesz, prowadzenie bloga daje mi wiele frajdy i spełnienia. Mam nadzieję, że Ty z równą przyjemnością będziesz nawigował po moich wpisach.

Do kogo piszę? 

Piszę głównie do byłych przedsiębiorców osób fizycznych, którzy rozważają ogłoszenie upadłości konsumenckiej celem uzyskania oddłużenia. Mają oni zwykle znaczne długi, jeszcze z czasów, gdy prowadzili działalność gospodarczą (m.in. wobec ZUS, US, banków i kontrahentów). Gros tych dłużników nie złożyła w terminie wniosku o ogłoszenie upadłości przedsiębiorcy, co komplikuje ich sytuację.

Piszę także do wszystkich innych dłużników niewypłacalnych – osób posiadających wyłącznie długi o charakterze konsumenckim: np. z tytułu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania (w tym frankowiczów, poręczycieli, emerytów czy rolników). Wiele, bowiem mich wpisów dotyczy instytucji upadłości konsumenckiej w ogólności. A więc niezależnie od tego, czy szukasz informacji na temat tego, jak skutecznie napisać wniosek o upadłość konsumencką byłego przedsiębiorcy, czy też odpowiedzi na pytanie, ile trwa postępowanie o ogłoszenie upadłości – na moim blogu uzyskasz interesujące Cię informacje.

Jaki jest cel bloga?

Ideą mojego bloga jest przybliżenie tematyki upadłości konsumenckiej w sposób prosty i zrozumiały dla przeciętnego Kowalskiego. Obiecuję unikać żargonu prawniczego;)

Po co to czytać?

Jeżeli trudno Ci odnaleźć się w nowych okolicznościach związanych z niewypłacalnością, na moim blogu znajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Moje wpisy pozwolą Ci w sposób spokojny i świadomy przejść procedurę upadłościową i uzyskać upragnione oddłużenie.

Jeżeli uważasz, że powinnam poruszyć jakiś temat, który Cię szczególnie emocjonuje, proszę zostaw komentarz pod wpisem. Jednakże, jeżeli chciałbyś uzyskać ode mnie poradę w swojej indywidualnej sprawie – napisz do mnie maila z prośbą o wycenę porady. Zaznaczam, że na blogu nie udzielam porad w indywidualnych sprawach.

Zapraszam Cię również na stronę mojej kancelarii gaworkancelaria.pl, a w razie potrzeby do kontaktu.

*****